Źródła do programu ComHelper :D

Pisanie aplikacji na PC w Visual Studio
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
niveasoft
Posty: 1213
Rejestracja: 17 sie 2015, 12:13
Kontakt:

Źródła do programu ComHelper :D

Post autor: niveasoft » 23 lip 2022, 18:45

Jako, że program jest prosty jak świński ogon, ale jakiś tandetny antywir może mieć objekcje to udostępniam tu źródła programu ComHelper :D

z tego wątku -> viewtopic.php?f=23&t=452
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Press
Posty: 65
Rejestracja: 21 sty 2018, 23:08

Re: Źródła do programu ComHelper :D

Post autor: Press » 24 lip 2022, 22:50

Avast czepia się do każdej nowej kompilacji z Visual Studio 2019 :D
Awatar użytkownika
niveasoft
Posty: 1213
Rejestracja: 17 sie 2015, 12:13
Kontakt:

Re: Źródła do programu ComHelper :D

Post autor: niveasoft » 25 lip 2022, 5:10

Używam już Visual 2022 :D
Mam do niego nawet plugin Visual Micro czyli takie lepsze Arduino IDE
Press
Posty: 65
Rejestracja: 21 sty 2018, 23:08

Re: Źródła do programu ComHelper :D

Post autor: Press » 25 lip 2022, 23:54

Faktycznie jest już nowe dostępne. :)

A przy okazji: Poleci Pan jakąś książkę z namiarem na zakup PDF do nowszych wersji?
Kupiłem niedawno w Helionie w promocji "VB 2015 w 24 godziny", oraz "VB.net w praktyce".
Ale do nowszych wersji trudno znaleźć literaturę.
A może nie warto szukać? Może zmiany dla użytkownika nie są znaczące poza wyglądem GUI?
Awatar użytkownika
niveasoft
Posty: 1213
Rejestracja: 17 sie 2015, 12:13
Kontakt:

Re: Źródła do programu ComHelper :D

Post autor: niveasoft » 26 lip 2022, 5:29

Mam z jakichś dawnych czasów ponad GB transferu na Chomiku (chyba ściągałem mamie audiobooki, ale przestała słuchać). Wpadłem tam niedawno i wpisałem ".NET" i wskazałem na PDF powyżej 1MB. Ściągnąłem chyba 600MB książek :D ahahahahaha :D

Teraz czytam to : Visual Studio .NET: Net Framework. Czarna księga" autorstwa Julian Tempieman i David Vitter. To dobra pozycja, ale to skan papierowej. Napisałem już do Heliona czy nie wypuściliby PDF`a :P

Ten Notebook 2005 z Heliona tez mi się dwa razy przydał. Tam są krotkie opisy jak coś zrobić. W sumie potem proste i ksiązka krótka, ale po co grzebać w duzej jak mozna w takim małym leksykonie :D To nawet mi się przydaje nie do tego "jak zrobić" tylko daje pomysł co jeszcze mozna zrobić albo jak inaczej.

Te trzecią to bym kupił jak bedzie jakaś lepsza promocja bo 170zł w promocji ...hmmm Poczekam :D

Może trochę poza tematem, ale do B4A kupiłem tę polecaną na ich stronie i się nie zawiodłem. Zapłacilem w funtach kartą Revolut tak jak bym był w Anglii i chyba mniejszy VAT mi policzyli bo Anglia nie jest w EU ahahahaha :P
Co do książki to, tak jak obiecują, jest aktualizowana na bieżąco i mam już trzecią wersję za darmo.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Press
Posty: 65
Rejestracja: 21 sty 2018, 23:08

Re: Źródła do programu ComHelper :D

Post autor: Press » 26 lip 2022, 17:14

Dziękuję za Info.
Wygląda jednak na to, ze to co kupiłem jest na tą chwilę optymalne dla mnie biorąc pod uwagę zawartość i cenę.
No i jeszcze na dłuższy czas czytania mi wystarczy :D
ODPOWIEDZ