Powiem wam ...

Miejsce na posty nie związane z powyższymi
ODPOWIEDZ
Pikczu
Posty: 390
Rejestracja: 17 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Dublin, Ireland
Kontakt:

Powiem wam ...

Post autor: Pikczu » 02 sty 2019, 20:59

Powiem wam iż bardzo mnie cieszy sytuacja na forum robi nam się coraz dłuższa i lepsza lista bibliotek napisanych w bascomie.
Od zegarów RTC poprzez enkodery, różnej maści klawiatury itd.
Chyba jedyne forum (oprócz MCS ) na którym zostało udostępnionych aż tyle bibliotek.
Byle tak dalej koleżanki i koledzy.
Awatar użytkownika
Henryk
Posty: 348
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:20

Re: Powiem wam ...

Post autor: Henryk » 02 sty 2019, 21:05

Witam :D

Nie powiem jest co czytać , tylko z aktywnością użytkowników wypada blado ;)
Pikczu
Posty: 390
Rejestracja: 17 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Dublin, Ireland
Kontakt:

Re: Powiem wam ...

Post autor: Pikczu » 02 sty 2019, 21:15

No niestety, jest to związane z ilością użytkowników.
Druga sprawa wyszukiwarka google nie pokazuje forum zbyt często.
Ale nie ma się co dziwić pozycjonowanie kosztuje a Bartek udostępnia forum za free.
Po trzecie "proza życia" każdy z nas ma pracę i dom itd..
Awatar użytkownika
Henryk
Posty: 348
Rejestracja: 22 sty 2018, 17:20

Re: Powiem wam ...

Post autor: Henryk » 02 sty 2019, 21:33

Użytkowników jest odpowiednia ilość , wspaniałe kameralne grono .
Wyszukiwarka jest mało ważna , ważne jest poco się zakłada konto na Forum ;) tylko po jakiegoś gotowca , czy wzbogacać własną wiedzę i przy okazji dzielić się nią z pozostałymi użytkownikami .

" Po trzecie "proza życia" każdy z nas ma pracę i dom itd.. "

Mam 50+ na koncie ;) życie znam wystarczająco dobrze i wiem , że połowa użytkowników nie tylko tego forum biega po kilku forach ;) marnując cenny czas .
Z własnego doświadczenia z obecności w internecie , siedząc na jednym forum , więcej się człowiek nauczy niż biegając po sieci :D
Przerabiałem to wiele razy , kończy się to mętlikiem w głowie i kompletnym brakiem rozwiązania nurtującego nas problemu ;)
Awatar użytkownika
niveasoft
Posty: 1213
Rejestracja: 17 sie 2015, 12:13
Kontakt:

Re: Powiem wam ...

Post autor: niveasoft » 04 sty 2019, 16:34

Na początku Forum stworzyłem dlatego, że miałem dużo pytań w emailach o różne lecz czasem wciąż te same sprawy.
Pomyślałem, że jak odpowiem raz na Forum to każdy następny z podobnym problemem/zapytaniem może to przeczytać na Forum.
Wtedy albo nie napisze, albo ja mam link do gotowej odpowiedzi. Pewnie kilku z użytkowników, którzy do mnie napisali, otrzymało odpowiedź "Zadaj pytanie na Forum" :D

Niemniej Forum się rozwinęło co mnie równie mocno cieszy :D

Geneza "B" w nazwie to "Bascom/Basic/BARTek" bo nie mogłem podjąć decyzji/się zdecydować i sama literka wydała mi się najstosowniejsza :D
ODPOWIEDZ