OKAZJA :D Programator/Debuger Snap za 37zł TOTAL

-poprawiono kolorowanie kodów
-dodano możliwość umieszczania filmów niemal z każdego źródła, w tym GoogleDrive
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
niveasoft
Posty: 1213
Rejestracja: 17 sie 2015, 12:13
Kontakt:

OKAZJA :D Programator/Debuger Snap za 37zł TOTAL

Post autor: niveasoft » 17 mar 2020, 19:00

Panowie. Snap to taki mały programator i debuger zarówno dla PIC jak i AVR, a nawet nowsze dsPIC oraz SAM. Może się przydać ;) zwłaszcza, że to też debuger.
Nie testowałem, ale powinien pozwolić na zaprogramowanie każdego wstecznie kompatybilnego uC a do tego na DEBUGOWANIE w Atmel Studio 7.
Z tego co czytałem to cierpi na chorobę wieku dziecięcego, czyli nie wszystko działa, ale tam wszystko można dodać/zmienić programowo możliwe więc, że tym tańszym rozwiązaniem będą chcieli gonić taniego STlink`a i to urządzonko może być niedługo w pełni użyteczne ;)

Microchip najczęściej robi tak, że promocje co miesiąc się wymieniają. Jak jest Snap 50% taniej to nie ma darmowej przesyłki (ok 9$) a jak jest darmowa przesyłka to Snap w pełnej cenie i nigdy się nie opłaca.

Dzisiaj Michrochip włączył darmową dostawę a promocja na Snap dalej trwa więc można kupić Snap za 37zł z darmową dostawą prosto do domu/firmy ;)

Strona produktu tutaj -> https://www.microchip.com/Developmentto ... s/PG164100
PDF produktu tutaj -> http://ww1.microchip.com/downloads/en/D ... 02787B.pdf
Pikczu
Posty: 389
Rejestracja: 17 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Dublin, Ireland
Kontakt:

Re: OKAZJA :D Programator/Debuger Snap za 37zł TOTAL

Post autor: Pikczu » 17 mar 2020, 20:52

Dzięki za info zamówiłem.
Awatar użytkownika
niveasoft
Posty: 1213
Rejestracja: 17 sie 2015, 12:13
Kontakt:

Re: OKAZJA :D Programator/Debuger Snap za 37zł TOTAL

Post autor: niveasoft » 17 mar 2020, 20:57

Może komuś kto pierwszy raz będzie na Microchipie to pomoże a zapomniałem napisać.
Towar się wybiera a na końcu w podsumowaniu zamówienia wklepuje się kody kuponów.
Kupon na 50% za Snap to TP2000
Kupon na darmową dostawę to MCHPFREE
Wklepujemy po kolei dwa kupony i mamy Snap`a za 37zł z dostawą do domu/firmy.

Co ciekawe, podobno działa w Atmel Studio ;)

A może ktoś coś innego od Microchop`a by chciał kupic i dostać na miejsce za friko to linkuje -> LINK DO OFERTY DARMOWEJ DOSTAWY OFERTY MCP
Awatar użytkownika
niveasoft
Posty: 1213
Rejestracja: 17 sie 2015, 12:13
Kontakt:

Re: OKAZJA :D Programator/Debuger Snap za 37zł TOTAL

Post autor: niveasoft » 26 mar 2020, 6:17

Firma FeedEx już drugi raz daje ciała. Jedna przesyłka FeedEx z TME nigdy do mnie nie dotarła i ją zawróciłem a potem poprosiłem o wysyłkę Pocztą. Była na drugi dzień...

Tym razem Microchip wysłał Snap`a 18/03/20 i sobie spokojnie czekałem. Dzisiaj mi się o tym Snap`ie przypomniało więc z ciekawości sprawdziłem śledzenie przesyłki... no i klops. FeedEx napisał że 20/03/20 nie zastał nikogo pod podanym adresem (ściema kuriera). Dwa dni później napisał "Oczekiwanie na prawidłowy adres" a wczoraj, że zwrócił przesyłkę do magazynu... Nosz jasny z modrym :D Co to za firma? Rozumiem raz, ale drugi raz?
Pikczu
Posty: 389
Rejestracja: 17 sie 2015, 13:46
Lokalizacja: Dublin, Ireland
Kontakt:

Re: OKAZJA :D Programator/Debuger Snap za 37zł TOTAL

Post autor: Pikczu » 26 mar 2020, 10:40

Zadzwoń do obsługi klienta i złóż skargę innej opcji niema. Zwyczajnie kurierowi nie chciał się do Ciebie jechać.
Mój przyszedł na drugi dzień.
Awatar użytkownika
niveasoft
Posty: 1213
Rejestracja: 17 sie 2015, 12:13
Kontakt:

Re: OKAZJA :D Programator/Debuger Snap za 37zł TOTAL

Post autor: niveasoft » 28 mar 2020, 5:54

Po moim emailu na drugi dzień stałem się posiadaczem Snap`a. Dlaczego to nie działa tak od strzała :D
Awatar użytkownika
niveasoft
Posty: 1213
Rejestracja: 17 sie 2015, 12:13
Kontakt:

Re: OKAZJA :D Programator/Debuger Snap za 37zł TOTAL

Post autor: niveasoft » 30 mar 2020, 15:48

W końcu dotarł (po soczystym emailu do TNT).
Zrobiłem mu dziś przejściówkę na PDI i Xmegi działają zarówno w MPLAB IPE jak i ATMEL STUDIO :D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Jacek
Posty: 384
Rejestracja: 25 kwie 2016, 19:14

Re: OKAZJA :D Programator/Debuger Snap za 37zł TOTAL

Post autor: Jacek » 21 maja 2020, 22:25

Witam - Bartek czy ten programator działa pod Bascom'em?
pozdr. Jacek.
ODPOWIEDZ